Deneyimler

Hilmi Bey çalışmaya başladığımız günden beri ailemizin bir parçası gibi oldu. İşine ve hastaya olan ilgisi hep en üst seviyede. Fizyoterapinin yanı sıra bir o kadar önemli olan moral motivasyon yönetimini de harika yapıyor.

Annem 81 yaşında ve Parkinson hastası. Son bir yıl içinde önce sol, sonra da sağ kalçasını kırdı. 9 ay arayla geçirdiği 2 protez ameliyatı sonrasında tekrar ayaklanıp yürümesinde Hilmi Bey’in emeği çok büyüktür. Kendisini ailece tavsiye ederiz.

TOLGA ÜNVAN

Zubizu – Genel Müdür

Hilmi ile eşimin seyahati öncesi sırtının tutulması ve benim skolyoz kaynaklı bel ağrılarım nedeniyle bir arkadaşımın tavsiyesi sonucu tanıştık.
O günden beri de gerçekten ailemizin fizyoterapisti oldu. Benim ve eşimin dışında annemin donuk omuz tedavisi, eniştemin tetik parmak tedavisi, yeğenimin kalça eklemi tedavisi derken çevremdeki herkes bir şekilde Hilmi’den tedavi aldı. Hem bilgisine, hem de dürüst ve titiz karakterine ailece gözümüz kapalı kefil olabiliriz.

ŞEBNEM ERGEZEN

Emekli Televizyon Çalışanı

Hilmi’yi ilk ön çapraz bağ ameliyatım sonrası rehabilitasyon sürecinde tanıdım. İyi ki de tanımışım! Hem eski formuma kavuşmamı sağladı, hem de bedenimi bir bütün halinde değerlendirerek sağlığımı korumamı sağladı. Yıllar içinde aldığı eğitimler ile kendisini çok geliştirdi ve ne zaman bedenimde bir ağrım olsa ilk aklıma gelen kişi Hilmi olur. Benimle birlikte önce eşim, sonra annem ve babam da Hilmi’den fizyoterapi desteği aldı. Ailemizin fizyoterapisti Hilmi’ye sonsuz teşekkürler.

ONUR AKSU

Integra Sigorta Brokerliği A.Ş. – Partner

Arkadaş tavsiyesi ile tanıştığım, hiç geçmeyecek sandığım ve hayat kalitemi düşüren ağrılarımdan Kayropraktik uygulamaları ile beni kurtaran kişi. Hastalarını titizlikle takip ediyor ve uygulamalarında ciddi vakit ayırıyor. Düzenli olarak görüşmeye devam….

ÖZLEM ÖKTEM

Shangri-La Bosphorus, Istanbul – Genel Müdür Yardımcısı

Kendisiyle bel fıtığı ve boyun fıtığı tedavim sürecinde beraberdik. Hilmi Beyi tercih etmemin sebebi kayropraktik konusunda uzman olması ve kendisi hakkında duyduğum başarılı tedavi öyküleriydi. Bel fıtığı tedavisine başladığımızda ne hareket edebiliyor, ne de günlük hayatıma devam edebiliyordum. Gittiğim çoğu yerde ameliyat seçeneğini önerdiler. Hilmi Bey bilgisiyle, ilgisiyle ve uyguladığı tedavi yöntemleriyle bu süreçte her şekilde yanımda oldu. Tüm endişe ve sorularıma konuşarak, açıklamalar yaparak cevap verdi. Uyguladığı tedavi sonucunda artık rahat yürümeye, oturmaya ve işe gidebilmeye başladım. Teşekkür ediyorum. Kendisi artık ailemizin fizyoterapisti.

SÜLEYMAN ARSLAN

Tomurcuk İnşaat – İş İnsanı

Hilmi’nin benim için tanımı; hayat kalitesi artıran uzman. Eşim de ben de hem bilgisayar başında çok fazla zaman geçiren, hem de spor yapan insanlarız. Dolayısıyla, sık sık kas ve eklem ağrılarımız oluyor. Hilmi sayesinde Kayropraktiği düzenli olarak hayatımıza dahil ettik ve sürekli uygulamalarla hayat konforumuz yükseldi.

AYŞEGÜL AKSU

The Bread – İletişim Danışmanı

Hilmi Bey ile geçirdiğim karaciğer nakil ameliyatı sonrası tanıştık. Uzun hastane ve yoğun bakım yatışları neticesinde eve tekerlekli sandalyede döndüm. Kas erimesi nedeniyle, değil yürümek, yattığım yerde bile dönemiyordum. Hilmi Beyin uyguladığı fizyoterapi sonucunda kısa sürede vücudum toparlandı. Bugün araba kullanmak da dahil, her işi tek başıma
yapabiliyorum. Kendisine müteşekkirim.

SELÇUK SAYIT

Turizimci – Emekli

Bir sene önce yollarımız kendisiyle kesişti. Boyun ağrısından duramıyordum, üç adet fıtık başlangıcı ve kireçlenme vardı. MR sonuçlarım ile birlikte muayenemi oldum. Toplamda on seans süren tedavi sürecim sonunda yeniden doğmuş gibiydim. Bütün ağırlarımdan ağrısız uygulamalar sonucunda kurtuldum. Egzersizlerime devam ediyorum, bir sene sonra kontrolüme de gittim. Yani her şey yolunda. “Eline SAĞLIK” dedikleri şey aslında tam da buymuş. Gerçekten elinize sağlık! Sihirli parmaklarınızla beni sağlığıma kavuşturdunuz. Teşekkür ederim.

TUTKU SEVDA BÖLÜKBAŞ

Veteriner Hekim

İki yıl önce boyun kireçlenmesi ve bel fıtığı tanısı konulduğunda aklıma gelen ilk isim oldu. Daha önce de ablamın tedavisini başarıyla tamamlamış ve ailemizin fizyoterapisti olmuştu. Hatta aile arasında şu kanıya vardık: Sihirli elleriyle tedaviyi tamamlıyor ve her eve bir Hilmi Bey gerekli. Teşekkürler.

FATMA GÜNDÜZ

Koordinatör

Hilmi bey ile 2017’de diz ağrılarım sebebiyle yolum kesişti. Sadece ağrıyan yere odaklanmak yerine resmin bütününü görüp tedavimi çok detaylı planlamıştı. Beni tedavi ederken kendisinin çalışma disiplini, bana verdigi moral ve motivasyon çok kıymetliydi. Çünkü uzun suren ve tam sonuç alamadığım bir tedaviden yeni çıkmıştım. Kendisinin planladığı tedavi sonrası tekrar dans edebilir hale gelebildim çok şükür. Aileden biri gibi samimi ve is disipliniyle antrenmanlardan kaytarmanızı sağlayacak kadar da ciddidir kendisi. Önce beni tedavi etti, sonra da ogrencisi olma fırsatını yakalayıp kendisinden bir dizi eğitim alma şansım oldu. O zamandan bu yana, her ihtiyacım oldugunda bir telefon uzağımda oldugunu bilmek benim icin her zaman çok degerlidir.

GAMZE ÇAKMAK

Satış Operasyonları ve Pazar Araştırmaları Uzmanı

Daha fazla bilgi alın.

Ağrısız ve sağlıklı bir hayat için şikayetleriniz üzerine uygun tedavi
yöntemlerini görüşelim.

İletişime Geçin